Jakie gadżety reklamowe zaproponować klientom? Poznaj nasze TOP 6

power bank

Gadżety reklamowe to bez wątpienia doskonałe wsparcie sprzedaży. Są również nieocenione w przypadku budowania profesjonalnego wizerunku swojej firmy. W wielu wypadkach są także prozaicznym ukłonem firmy w stronę klientów. Zarówno tych dotychczasowych, jak i tych, którzy dopiero mają nimi zostać. Przedsiębiorca, który decyduje się sięgnąć po gadżety reklamowe, musi być świadom tego, jak stosunkowo niskim kosztem zapewnić sobie sympatię klientów. W twardym biznesie mamy w głowie bilans finansowy. Nie zmienia to jednak tego, że nadal jesteśmy ludźmi, którzy bardzo lubią, kiedy ktoś daje im prezenty. Z całą pewnością warto taką ludzką słabość wykorzystać. Poniżej prezentujemy listę sześciu najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, które klienci zawsze przyjmują z zadowoleniem. 

Długopisy
Oczywiście musi znaleźć się na nich logo firmy. Muszą wyróżniać się ciekawą kolorystyką oraz dobrą jakością. Długopisy to rozwiązanie najprostsze, które jednocześnie nie kosztuje duże. 

Notesy/kalendarze
Zarówno notesy, jak i kalendarze są bardzo chętnie przyjmowane przez klientów, a nawet naprawdę poważnych kontrahentów. Oba odznaczają się znacznym poziomem praktyczności. Koszt ich wyprodukowania jest stosunkowo niski. Zaleta? Towarzyszą naszym klientom cały czas. 

Breloczki do kluczy
To drobny podarunek, który klienci naprawdę bardzo lubią. Jeżeli zamówienie jest duże, to koszt produkcji jest naprawdę niewielki. To właśnie z tego powodu wiele firm stawia właśnie na ten gadżet reklamowy. Brelok, na którym umieszczone zostało logo firmy, będzie towarzyszył klientowi przez długie lata. 

gadżety reklamowe dla klientów Pendrive
To bez wątpienia prawdziwy hit ostatniego czasu. Ten gadżet cieszy się popularnością zarówno wśród samych firm, jak i ich klientów. Nawet jeśli w domu mamy kilka tego rodzaju gadżetów, zawsze ucieszymy się kolejnym. Pendrive to gadżet reklamowy bardzo praktyczny. Jego podarowanie korzystnie wpływa na wizerunek firmy. 

Power banki
Jest to absolutna nowość na rynku. Coraz częściej można ją jednak spotkać na torbach reklamowych. Kosztują one nieco więcej niż tradycyjne gadżety, ale z całą pewnością opłaca się wydać na nie pieniądze. Zwłaszcza, jeśli swoje usługi kierujemy do ludzi zamożnych oraz lubiących nowoczesne technologie. Power banki odznaczają się niezwykłą praktycznością. Zaleta? Każdy, kto ma coś takiego, chce się tym pochwalić. W efekcie reklama firmy jest jeszcze większa. 

Elementy ze skóry
To gadżety reklamowe dla klientów absolutnie wyjątkowych. Kieruje się je do osób dobrze sytuowanych oraz mających klasę. Galanteria skórzana to idealny wybór, jeśli gadżety trafiają do osób, których zadowolić jest naprawdę trudno. Z całą pewnością nie są to jednak gadżety, które rozdaje się w hurtowych ilościach. Galanteria skórzana zamawiana jest jednak raczej na naprawdę specjalne okazję, na przykład wtedy, kiedy udajemy się na szkolenie. To silny przekaz nie tylko reklamowy, ale także wizerunkowy.

Gadżetów reklamowych wskazać można oczywiście zdecydowanie więcej. Wybierając je, trzeba pamiętać o grupie, do której są kierowane oraz okoliczności, w jakich mamy zamiar je wręczać.

Artykuł powstał w konsultacji z firmą Printee Lublin - producentem gadżetów reklamowych dla firm.

Smycze reklamowe Lublin

Ambroży fusion

Opis autora #3

Zobacz również