Producenci grzejników drabinkowych

Poszukując idealnego rozwiązania grzewczego do łazienek, WC tudzież garderoby, kuchni czy przedpokojów możemy zdecydować się na grzejniki lekkie konstrukcyjnie, które nie tylko będą pełnić swoją podstawowa funkcję, ale również będą doskonałym elementem aranżacyjnym. W takim układzie warto jest pomyśleć o grzejnikach drabinkowych, które możemy dobrać według własnych preferencji. Rozmaitość kształtów, kolorów, jak również wielkości takich grzejników jest ogromna ilość. Grzejnik drabinkowy może być zasilany elektrycznie bądź grzany poprzez instalację wodną. Do wyboru na rynku mamy również grzejniki wodno – elektryczne. Taki grzejnik drabinkowy standardowo jest dostępny w kolorze białym, jednak równie dobrze możemy znaleźć chromowany.

W zależności od projektu danego pomieszczenia, i jego kolorystyki można również dobrać grzejnik w dowolnej kolorystyce. Moc tego typu grzejników jest bardzo różna. Mamy do dyspozycji grzejniki od pięciuset do ośmiu tysięcy W. Kształt grzejników drabinkowych najczęściej oferowanych ma formę prostokątną, jednak tak jak było wspomniane na początku można dobrać jego w dowolnym kształcie, w tym w owalnym, okrągłym albo o nieregularnych figurach geometrycznych. Grzejnik drabinkowy ma różne średnice, a montowany jest na zawieszeniach na ścianach.

Zazwyczaj producenci umożliwiają powieszenie tego rodzaju grzejnika nawet na nierównych powierzchniach za pomocą zawieszeń,  z opcją regulacji odległości pomiędzy ścianą a grzejnikiem. Grzejniki drabinkowe doskonale spełniają swoją rolę zarówno w mroźne dni, jak również w cieplejsze dni deszczowe. Możemy suszyć na nich ręczniki kąpielowe, bieliznę, czy ubrania. Są zbudowane z poziomych rurek na których możemy umieścić naraz wiele rzeczy.

Ambroży fusion

Opis autora #1

Zobacz również